5 хвuлuн тому! Важлива заява Пентагону: Вирішальний момент на полі бою! ставки надто високі – зменшувати оберти не можна!

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив 15 червня, що Україна переживає вирішальний момент на полі бою і стало очевидним те, про що попереджав президент Володимир Зеленський.

Очільник Пентагону наголосив, що “ми не можемо собі дозволити здатися і зменшувати оберти”.

Про це Остін сказав на відкритті засідання контактної групи з питань оборони України “Рамштайн-3” у Брюсселі.

“Ставки надто високі. Україна переживає вирішальний момент на полі бою. І ми бачимо те, про що нас попереджав президент Зеленський. Після невдачі у захопленні Києва та переоцінки своїх бойових цілей, Росія перемістила свій фокус на Донбас. І ми не можемо недооцінювати виклик, із яким стикається Україна”, – розповів міністр оборони США.

Він наголосив, що особисто вдячний за значну безпекову допомогу, яку контактна група надала Україні.

“Але ми не можемо собі дозволити здатися і зменшувати оберти”, – наголосив Остін.

Нагадаємо, 14 червня у Міноборони США заявили, що скерують до України більше реактивних систем залпового вогню.

Під час конференції з безпеки у Вашингтоні Колін Кол сказав, що “абсолютно справедливо” говорити про те, що чотири високомобільні артилерійські ракетні системи M142 або HIMARS, що були відправлені до України, поки що є лише відправною точкою.

“Ми збираємося надати українцям те, що їм потрібно для їхньої мети на території України”, – сказав заступник голови Міноборони США.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *