20 хвилин тому! Путіна послали: Зеленський приголомшив всіх – прямо в очі гостям. Вони прозріли! – Hовини

20 хвилин тому! Путіна послали: Зеленський приголомшив всіх – прямо в очі гостям. Вони прозріли!

Зеленський жорстко відповів Макрону, Шольцу і Ко: Росія не хоче миру, вона хоче війни. Президет Володимир Зеленський сказав президенту Франції Еманнуелю Макрону, канцлеру Німеччини Олафу Шольцу, прем’єру Італії Маріо Драгі та президенту Румунії Клаусу Йоханнісу, що Росія не хоче миру, а хоче лише війни та зламати Україну та ЄС.

“Існує пряма залежність, чим більше потужної зброї ми отримуємо, тим швидше ми можемо звільняти наших людей і нашу землю…

Торкнулися сьогодні (16 червня – ред.) теми дипломатичних зусиль, які докладаються різними сторонами, щоб відновити мир. Всі бачать, що єдиною перепоною для усіх цих зусиль є неготовність Російської Федерації до реальних дій, до реальних перемовин спрямованих на відновлення миру. Росія не хоче миру, вона нічого не хоче, окрім війни…

Держава-агресор повинна усвідомити, що мир не має альтернативи і повинна почати шукати мир, а поки всі ми бачимо і чули сьогодні, коли зазвучала сирена повітряної тривоги, що Росія шукає тільки нових способів, щоб залякати Європу і захопити більше і більше нашої землі. Мета Росії у цій війні – зламати Україну і через це зламати Європу. Росія хоче показати, що європейське об’єднання нібито нездатне бути ефективним і що європейські цінності не можуть працювати для захисту свободи.

Ми повинні спільно зламати цей сценарій”, сказав Зеленський. Президент додав, що зламати плани Росії може кандидатство України в ЄС. За словами Зеленського, в Україні розуміють, що шлях у ЄС буде довгим, але в Україні готові працювати над цим та заслужили на статус кандидата. Також він озвучив потреби України у зброї: “Очікуємо на нові поставки, насамперед, важке озброєння, сучасну реактивну артилерію, системи протиракетної оборони тощо”.

За його словами, кожен день затримки постачання озброєння – це жертви серед цивільних та військових України. Розуміючи це Німеччина, Франція, Італія та Румунія підтримали негайне надання Україні статусу кандидата в ЄС. Після зустрічі з Володимиром Зеленським у Києві лідери Німеччини, Італії, Румунії та Франції висловилися за “негайний” статус кандидата на членство в ЄС для України.

“Після зустрічі з Володимиром Зеленським в президентському палаці в четвер глави держав Німеччини, Італії, Румунії та Франції висловилися за “негайний” статус кандидата на членство в ЄС для України”, – йдеться у повідомленні на BFMTV.

“Німеччина виступає за позитивне рішення на користь України. Це стосується і Республіки Молдова. Україна є частиною європейської родини “, – сказав Шольц, якого цитують німецькі ЗМІ.

Президент Франції Еммануель Макрон також підтримує цей крок.

“У будь-якому разі ми підтримуємо статус України на приєднання до Європейського Союзу”, – заявив Макрон.

За його словами, цей статус супроводжуватиметься дорожньою картою, а також враховуватиме ситуацію на Західних Балканах. Крім того, Прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі вважає, що мир із Росією повинен бути досягнутий на умовах України.

“Ми дуже хочемо миру. Ми хочемо, щоб не постраждали інші міста, але Україна має оборонятися, щоб досягти миру. І ми, так чи інакше, нічого не робитимемо, не беручи до уваги волю України. Мир має бути таким, як його хоче бачити Україна, і він має бути тривалим”, – вважає глава італійського уряду.

Він наголосив, що під час візиту в четвер почув від людей в Україні надію та сподівання, і зазначив, що “ми покликані підтримати і допомогти Україні відбудувати своє майбутнє”. Що підтримав і Президент Франції Еммануель Макрон, який запевнив, що Україна сама визначатиме, на яких умовах буде встановлено мир з РФ.

“Оскільки сьогодні в Україні вирує війна, яка щодня приносить тяжкі жертви і страждання, я запевняю, що зробимо все, щоб Україна могла сама обирати свою долю, сама робити вибір. Саме Україна буде вирішувати, в який момент припиняти війну, в який момент сідати за стіл переговорів” – заявив Макрон.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *