Щойно! Здав Херсон! Зрадника викрили: тепер відомо все. Не пробачимо – відповість!

Швидке захоплення Херсонщини відбулося через зраду завербованого співробітника СБУ Ігоря Садохіна – помічника начальника обласного Управління Служби. Про це повідомив Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко

“Вважається, що саме він видав ворогові сітку мінних полів та координував дії російської авіації, коли супроводжував колону херсонського СБУ в евакуацію. Його було затримано ще у березні”

Повідомляється, що ворог чітко знав, де знаходяться мінні поля, бив по КПВВ біля Криму та місцях дислокації прикордонних військ та рухався чітко дорогами. Він не їхав полями.

“Тому розповіді про те, що наші мінні поля не спрацювали або були розміновані, не відповідають дійсності. Щодо мосту через Дніпро біля Херсона, тобто версія, що працівника спецслужб, який мав би його підірвати, було вбито снайпером або кимось іншим “.

Крім того, раніше повідомлялося, що помічника начальника УСБУ в Херсонській області – керівника АТЦ полковника Ігоря Садохіна вже затримали за державну зраду. Саме він зливав Росії дані про евакуацію своїх колег і коригував вогонь по них

Про це 2 березня повідомив начальник патрульної поліції Євгеній Жуков.

“Корегував вогонь під час евакуацій. Злив інфу по військових частинах Херсона. Садоху прийняли за держзраду, він зливав інфу по евакуації Управління. За ними вертольоти всю дорогу гналися, всі вже з життям прощалися. Помічник начальника УСБУ в Херсонській області – керівник АТЦ”, – йдеться в переписці, яку опублікував Жуков.

Більш того, голова Херсонської облради заявив, що зараз росіяни намагаються будь-яким чином легалізувати свою окупаційну владу. Їх маріонетки вже анонсують, що Херсонщину буде прийнято як область до складу рф. Але він переконаний, що цього не відбудеться, бо неможливо утримувати населення, коли воно настільки не сприймає владу. А відторгнення херсонцями окупантів – десь на відсотків 95.

“Я також дуже вірю в те, що у найближчий час Збройні Сили України звільнять Херсонську область. І нам тоді ще доведеться довго “пахати”, щоб знайти всіх тих колаборантів, – вони мають або виїхати вслід за своїми господарями, або понести належне покарання згідно із законодавством України”.

Loading video

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *