15 хвилин тому! Штурм Херсону – страшні бої в місті: ЗСУ вибили ворога. Україна переможе!

Під час звільнення Херсону відбуватиметься багато різних речей. Зокрема, російських окупантів розстрілюватимуть, заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

– Коли звільнятимуть Херсон, там всередині буде багато чого відбуватися, а не тільки зовні. Однозначно розстрілюватимуть. Вже розстрілюють і ще будуть. Якщо розумні люди, тоді потрібно йти звідси, але вони роблять зворотне. Вони ж у Херсон родини потягли, – заявив Арестович.

За його словами, деякі російські солдати почали перевозити свої родини у квартири мирних жителів тимчасово окупованого Херсону.

– Я не знаю, що повинно бути в мізках, коли ти привозиш свою сім’ю в порожню квартиру чужих людей. А поруч на відстані 15 км стоїть українська артилерія, – наголосив радник глави Офісу президента.

Думка про те, що український Херсон буде звільнений від окупантів до кінця літа, є дуже оптимістичною. Так вважає військовий експерт Олег Жданов, повідомляє ТСН.

“На сьогоднішній день це дуже оптимістично. Чому? Тому що все буде залежати від темпів і обсягів надходження західного озброєння”, – сказав Олег Жданов.

Він додав, що навіть з нестачею зброї українські війська відбили першу лінію оборони російської армії поблизу Херсона. Це підтверджує те, що морально-психологічний стан росіян поганий, вони не готові вмирати, захищаючи ці рубежі.

“Вони відступили від першої лінії. Ми досить з мінімальними зусиллями вибили їх з першої лінії. Те ж саме може статися і на другій, і на третій лініях”, — додав експерт.

Жданов стверджує, що після такого провалу окупанти зміцнюють другу лінію оборони, яка була побудована прямо перед Херсоном.

Для полегшення наступу української армії жителів Херсонщини закликають виїхати з тимчасово окупованих територій. Для цього слід скористатись всіма можливостями, які їм надають окупанти для виїзду. Про це повідомляє “Укрінформ” із посиланням на віцепрем’єр-міністрерку – міністерку з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірину Верещук.

“Виїдьте, будь ласка, бо наша армія обов’язково деокуповуватиме ці землі. Наша воля це робити є непохитною. І дуже-дуже важко потім буде відкрити гуманітарний коридор, коли там будуть діти. Це було важко в Маріуполі, а на Херсонщині це буде ще важче. Бо ворог вчиться, стає ще цинічнішим, використовує живий щит, особливо дітей. Ми знатимемо, що там діти, і ми будемо безсилі, і цього дуже не хочеться. Повірте, деокупація буде дуже швидко. Контрнаступ обов’язково буде”, – наголосила Верещук.

Вона закликала скористатися для виїзду тимчасово окупованим Кримом та навіть виданими для цього окупантами фейковими “документами”. Верещук запевнила, що українська влада за це не каратиме.

“Як тільки ви потрапите на територію третіх країн – Європейського Союзу чи ще когось – зверніться в будь-яке консульство або знайдіть можливість зателефонувати до нас. Навіть без жодних документів вас впустять всі країни. Як буде потрібно, ми виготовимо документи, передамо в консульство, де ви будете знаходитись”, – сказала Верещук.

Нагадаємо, Нещодавно у Херсоні з автомата розстріляли трьох російських військових, які “відпочивали” в кафе. Двоє військових загинули, ще один був поранений. Арестович підтвердив, що українські партизани розстріляли російських солдатів, коли вони замовляли шашлик в одному із закладів на набережній.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *