Терміново! Крим піднявся – масовий бунт, окупантам кінець! Крах окупації, в Кремлі палає!

У тимчасово окупованому Криму діє рух опору окупантам «Жовта стрічка». Про це у Фейсбуці повідомляє Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим.

У тимчасово окупованому Сімферополі, як і в Херсоні та Мелітополі, почав діяти рух опору окупантам «Жовта стрічка, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в окупованому Криму активісти розклеюють листівки з фотографіями масового протесту кримчан 26 лютого 2014 року та написами «Крим – Україна. Не тільки з 1954, а завжди!», «Крим – це Україна. Ми повертаємось!» і «Час спротиву! Час боротися! Час додому».

Раніше повідомлялось, що рух опору «Жовта стрічка» починає безстрокову акцію протесту проти «референдуму» на окупованих територіях.

Ми починаємо безстрокову акцію протесту «Стоп Референдум, – йдеться у повідомленні їх телеграму.

Рух заявляє, що знає, як окупанти збираються підготуватись до «референдуму», які ресурси вони хочуть витратити.

Рух «Жовта Стрічка» готує багато «приємних сюрпризів для рашистів», зазначають активісти. На фоні цього також, у Херсонській облраді закликали мешканців області не брати участі у створенні російськими загарбниками картинки підготовки до «референдуму».

На підтримку тимчасово захопленого Херсона відбувся 36-тисячний онлайн-мітинг. На Херсонщині мирний спротив триває від початку російського вторгнення, він не припинився, але трансформувався, оскільки окупаційний режим стає все більше жорстокішим.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *