Вuття сuрен пօвно пожежнuх і աвuдкuх, крuкu “Спасuте нас”: Мօсква у вoгнi, в стօлиці рф спaлaхнула сuльнa пօжeжa (Видео)

В російській столиці сталася сильна пожежа Як повідомляють ЗМІ, у багатоповерховому будинку на вулиці Алма-Атинській горів хостел. Загальна площа займання становила 150 квадратних метрів. За словами одного із співробітників екстрених служб, у хостелі було багато мешканців. top.politeka.net “Кого встигли – евакуювали”, – повідомив він.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що жодного добробату “Москва” чи “Петербург” у РФ не існує і не існуватиме. За словами секретаря РНБО, якщо добровольчі батальйони в РФ і існуватимуть, то тільки на папері, а в їхньому складі будуть якути, чуваші та інші люди з тих суб’єктів федерації, які Росія свого часу колонізувала. “Вони не йдуть добровільно, вони підписують контракти. Зараз Росія максимально збільшує кількість грошей, які вона готова платити цим людям, які йдуть на вірну загибель. Ці суми зараз у РФ вже почали досягати божевільних цифр порівняно з тим рівнем життя, який є на їхніх територіях”, – заявив Данилов.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *