Хтось виклав всю правду в інтернет! Тепер про це дізнаються усі ! Виявилօся що “путіних” насправді аж աестеро: де пօдівся справжній, хто і як йօго підміняє? ВІДЕ0

“Так, я абсолютно підтверджую, але не тому, що змінилася поведінка, а тому, що змінилася людина. Це був не той путін, який був . Вже давно я вивчаю “панів путіних”. Їх уже я налічую за весь період його входження до влади шість осіб”, – впевнено заявив досвідчений психолог. “На сьогоднішній день на арені мас-медіа росії знаходиться три людини, які називають себе “путіними””, – продовжив свою розповідь про двійників путіна, озвучивши їх кількість, Дмитро Попов, а потім пояснив, як він визначив, що все це різні люди.

“Я вам можу сказати, що путін, який виступав на інавгурації 2018 року, путін, який виступав на параді 22-го року, і путін, який за кілька днів до цієї конференції нагороджував Михалкова, це одна людина. путін, який сидить у бункері, путін, який віддавав розпорядження Герасимову та Шойгу про приведення в особливий режим чергування ракет стратегічного значення, це друга людина”, – перерахував експерт, за яких обставин і де були присутні дві різні особи у личині глави Кремля.

“І ось путін, який був присутнім на форумі, це третя людина. Він останнім часом не з’являвся на моніторах телевізорів. Я у цьому абсолютно впевнений. Виходячи з того, що це різні люди, вони, природно, по-різному поводяться”, – резюмував свою розповідь Дмитро Попов.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *