8 хвилин тому!

Закінченням війни з Росією буде вихід України на свої кордони 1991 року.

Це може статися вже наступного року, заявив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв’ю “РБК-України”.

“Це буде кінцем цієї авантюри, яку Росія зробила”, – зазначив Буданов.

За його словами, перші видимі результати перелому у війні припадатимуть на серпень цього року.

Влітку, в серпні ми маємо побачити якісь кроки з нашого боку. Потім ближче до зими це все має трошечки спинити, сповільнити темпи. Вони й так сповільнені, насправді, росіяни наступають виключно на двох ділянках місцевості. У них немає сил і засобів для широкомасштабного наступу, нема темпів наступу, все це втрачено”, – сказав Буданов.

Він уточнив, що наприкінці літа світ побачить перші перемоги України, але мова йде лише про перший перелам у війні.

“У серпні ви побачите, весь світ в принципі побачить перші перемоги України. Перший перелам. Під кінець року, скажімо так, стан, в якому активні бойові дії досить зменшаться. Але це не буде ще кінцем, треба вірно розуміти те, що я кажу”, – зазначив Буданов.

Наразі російська армія використовує всю можливу зброю, щоб повністю захопити Луганську область, зокрема ворог форсував річку Сіверський Донець та закріплюється в районах населених пунктів Лисичанськ та Білогорівка.

Також російські загарбники намагаються витіснити українські Сили оборони на рубіж Сіверськ – Федорівка – Бахмут.

Міноборони Великої Британії 4 липня з посиланням на свої розвіддані також повідомило, що після виходу ЗСУ з Лисичанська та населених пунктів навколо нього Росія, ймовірно, намагатиметься захопити Донецьку область.

Там вважають, що швидше за все, росіяни почнуть наступ на Сіверськ, місто в Донецькій області на шляху до Слов’янська і Краматорська, хоча замість цього можуть розвинути більш серйозні атаки на Бахмут або Слов’янськ, – повідомляє Ministry of Defence.

Місто Лисичанськ було останнім великим населеним пунктом Луганщини, яке залишалося, під контролем України. Тепер увага Росії очевидно перейде на захоплення Донецької області, більша частина якої залишається під контролем українських сил,
– йдеться в повідомленні.

Розвідники припустили, що українські війська, ймовірно, продовжать з боями відступати до шосе Е40, яке йде зі Слов’янська через Бахмут у бік Дебальцевого.

У Донецькій області російські війська спробували атакувати населені пункти на північ від Слов’янська, але протягом 3 липня не завоювали будь-якої нової території.

При цьому, за даними Генштабу, російська армія використовує тут інструменти для радіоелектронної боротьби. Різні джерела підтверджують, що Слов’янськ піддається масованим обстрілам з боку російських військових.

На Донецькому напрямку основні зусилля угруповань противника зосереджені на поступовому витісненні підрозділів Сил оборони на рубіж Сіверськ – Федорівка – Бахмут,
– йдеться у зведенні.

Сьогодні на ранок, очільник Луганщини Сергій Гайдай повідомив, що ворожим військам таки вдалось форсувати Сіверський Донець. Вони закріпились в Лисичанську, а також взяли під контроль Золотарівку та Білогорівку.

Російська армія безуспішно намагається наступати в районах населених пунктів Василівка, Берестове, Спірне, Клинове та Майорськ.

Зауважимо, що окупанти намагаються наступати на багатьох інших напрямках, проте не мають успіху через шалений опір ЗСУ. Тим часом українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи продовжують успішно поливати вогнем ворожі склади боєприпасів, техніки й особовий склад окупантів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *