Скандал за скандалом! Знову вляпались. Мережа кипить! Військовий поставив крапку

Військовий, що приймав товар, ознайомившись зі змістом видаткової накладної, де була вказана ціна на яблука в 51 гривню, відмовився приймати товар і написав рапорт.

А тепер все по-порядку!

Компанія “Актив компані”, яка вже ледь не призвела своїми цінами на харчі для військових до відставки міністра оборони Олексія Резнікова, продовжує “вражати”.

Якщо в січні журналіст Юрій Ніколов показав, як компанія завищила ціни на низці продуктів, де найгірше виглядали ціни на яйця, які коштували 17 гривень, то тепер настала черга яблук.

Попри скандал “Актив компані” не втратила позиції постачальника і 8 березня відправила свою продукцію до однієї з військових частин.

Військовий, що приймав товар, ознайомившись зі змістом видаткової накладної, де була вказана ціна на яблука в 51 гривню, відмовився приймати товар і написав рапорт.

На горе “Актив компані” чоловік був з краю, де вирощують яблука і знав, що продають їх господарства по 10 гривень.

Історія настільки вразила військових, що вони не полінувались сходити в магазин і сфотографувати там ціни на яблука. Яблука там можна купити по ціні від 17 гривень. Можна вибрати польські, особливо красиві, за 28. Але за 51 гривню немає.

Ціни на капусту в “Актив компані” зараз в рамках тих, що в супермаркетах, цибуля навіть дешевша, а ось лимони військовим теж краще купити в АТБ. Там вони по 60 гривень, а в постачальника Міноборони по 80.

Цікаво, як на цей раз Міністерство пояснить “благі наміри” свого постачальника нажитись на військових?

Редакція vshoke.kiev.ua може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріал несуть автори текстів.

Автор Тетяна Ніколаєнко журналіст, автор “Цензор.НЕТ”

Джерело: https://censor.net/ua/b3405509

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *