Повне виведення вiйськ! Капітyляція Пyтіна — колσнами з України: кiнець вiйни. Несподіване рішення!

Він переконаний, що Путін виконає всі умови, які будуть обговорюватись на переговорах. На нього повпливають і накладені на РФ санкції. Якщо зараз Кремлю хоча б якось вдається обходити економічні обмеження, то згодом зробити це стане дедалі важче. Все завдяки тому, що Захід створив коаліцію фінансових експертів, яка займається визначення шляхів обходу санкцій.

Нині в РФ відбувається відтік капіталу та відсутність іноземних інвестицій. Тому Москва вимушена «затягувати вузол». «Ми повинні показати, що все це буде продовжуватися для Росії не лише на полі бою, але і вдома. Тому зрештою Путін піде на переговори, забере свої війська, і виконає всі вимоги»,– наголосив Петреус. Девід Петреус вважає, що розкол Росії після поразки у війні несе загрозу.

Адже існують припущення, що після перемоги України країна-агресорка розділиться на кілька маленьких країн.

Росія може розпастися на кілька державних утворень, як це було в Радянському Союзі, коли ми отримали ніби дивом усі ті незалежні країни. Але в такому випадку виникає дуже багато викликів, і я знаю, що є дуже масштабні дослідження, які вивчають ці відцентрові процеси, які можуть призвести до розвалу федерації,

Петреус зауважив, що не знає, чи «отримає преференції» Захід від того, що Росія розвалиться. Адже у цього процесу є як багато плюсів, так і достатньо недоліків.

Водночас слід розуміти, що загроза Росії для країн Європи у безпековому плані зменшилася в рази. Це завдяки ЗСУ, яким допомагають США та НАТО.

Своєю чергою колишній командувач Сухопутних військ Польщі, генерал Вальдемар Скшипчак вважає, що сценаріїв закінчення війни чи її продовження безліч. Усі вони ґрунтуються на теоріях різного ступеня ймовірності того, що буде далі з російсько-українським протистоянням.

Головне питання полягає в тому, якою буде лінія фронту в той момент, коли обидві сторони розпочнуть переговори або будуть готові до них. Точніше, коли вони будуть змушені говорити про припинення бойових дій.

«Питання в тому, чи вдасться українцям і якою мірою відвоювати свою землю, а росіянам зберегти окуповані території, а також який ступінь впливу матимуть ті, хто зрештою змусить сторони припинити військові дії. Немає сумніву, що обидві сторони виснажені війною, і настане момент, коли це виснаження змусить їх шукати вирішення ситуації інакше, ніж військові дії», – пише Скшипчак

Вирішальний вплив на цей процес матиме зменшення підтримки війни з боку країн, які підтримують Україну, насамперед таких гравців, як США та  Китай. Ліга противників війни зростає. Тому може виявитися, що це станеться незалежно від волі Києва чи Москви.

«Обидві сторони зіткнуться з загрозою відмови в будь-якій допомозі. А без цього Україна не впорається з війною. Росія матиме обмежені можливості для її продовження. Як на мене, це питання найближчого майбутнього, тому що я не вірю в тривалу війну», – переконаний польський військовослужбовець. 

За його словами, продовження цієї ситуації для України позбавляє її обріїв планування. Поки тривають бойові дії, неможливо розпочати відновлення країни.

«Відсутність перспективи закінчення війни означає для України повільну агонію. Вона вже викликала серйозну економічну кризу, яка постійно посилюється. Без фінансової та матеріальної допомоги Заходу Україна не виживе. Серйозною проблемою є велика еміграція, люди тікають із країни, бо вони не мають надії на закінчення війни. Для того, щоб на Україну повернулися мільйони біженців, необхідно створити відповідні умови», – підсумував колишній командувач Сухопутних військ Польщі. 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *