Відомомго телеведучого Решетника “пов’язало” ТЦК – але, в те що сталося згодом, ви нізащо не повірите

Григорій Решетнік розповів про зустріч з працівниками ТЦК на вокзалі.

Відомий український ведучий Григорій Решетнік розповів, що днями його зупинили працівники ТЦК.

Це сталося на вокзалі в Одесі, куди Решетнік приїхав у справах. На сторінці в Instagram ведучий поділився, як це відбулося. За словами ведучого, людина, яка його зустрічала на вокзалі, була здивована, що знаменитість теж “зупиняють і перевіряють”:

“Сьогодні на вокзалі до мене підійшли представники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Дуже професійно, інтелігентно і коректно попросили пред’явити документи. Потім впізнали, але це не змінило процесу перевірки. Переконавшись, що всі документи в нормі – хлопці побажали гарного робочого дня”, – розповів про свій досвід зустрічі з працівниками ТЦК Решетнік.

Григорій Решетнік / © instagram.com/grisha_reshetnik
Григорій Решетнік / Фото: instagram.com/grisha_reshetnik

Разом з тим він зазначив, що цей його допис про дотримання закону та відповідальності в разі порушення, як громадян, так і працівників державних структур і відомств.

“Я дорослий хлопець і розумію, що ситуації бувають різними… я розповів свою історію. Проте, вважаю, що ми з повагою маємо ставитись до закону та тих, хто відповідає за його дотримання. Бо це основа! І хотілось би, щоб не тільки прості українці жили за законами..” – додав Решетнік.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *