Цю людину знають всі! Залужний на всю країну повідомив, хто його “замовив” і хоче зняти з посади

І не кажіть потім, що вас не попереджали.

Снився Залужний. Уві сні я гладила його по голові, а він дивився на мене вдячними очима (вибачте, пане генерале!).

Тут от що цікаво. При всій безмірній вдячності-довірі-шані до Головнокомандувача, я щоразу сердилася, читаючи в наших ЗМІ про нього “краш всіх українських жінок”.

По-перше, це збіса жовтопресний прийом, і про Головнокомандувача в час війни так писати глупо (це вам не поп-зірка!),

а по-друге, я страх не люблю, коли мене кудись вписують без моєї згоди, і регулярно скидалась на таке рибкою, що – ні, не всіх, мене прошу зі списку викреслити, він зовсім не мій тип, якщо вже про краші, то в мене є серед нашого прекрасного генералітету (дай їм усім Боже здоров’ячка, де тільки вони нам такі наросли, красені!) свій краш – генерал Ніколюк, той, що весною 2022-го виграв битву за Чернігів і сам у розвідку ходив (див., раптом хто не бачив, ВІДЕО внизу 1-ша серія 3-серійного докфільму, обов’язково для перегляду!), – от там все чисто як я люблю, що типаж, що голос-манери, дивишся на фото і шарієшся як підлітка, не кажіть чоловікові, ха-ха-ха… Словом, таке.

І от – одної розігнаної емоційної хвилі вистачило, щоб впустити Залужного в мій сон у майже-еротичному образі!

І це, коли вдуматись, цілком зрозуміло: досі він був – Наш Захисник, а я (ми) – об’єкт захисту.

А вчора, за 2 години розігнаного вкиду, він став для сотень тисяч українців у тилу – предметом уже власного прикладання сил, цілеспрямованої емоційної інвестиції: скипівши од гніву, кинувшись писати в соцмережах “підтримуюЗалужного”, відчуваєш (байдуже, підставно чи ні!), ніби й ти щось робиш – для нього, “береш під захист” (гладиш по голові, як у моєму сні).

А це вже (маркетологи знають!) зв’язок обопільний, тривкий, якого так просто – не розірвеш…

Тобто, якщо це була маніпуляція з метою щось там розхитати, а чи підготувати (чи прозондувати) гром. думку до відставки Головнокомандувача, то ефект, підозрюю, вийшов прямо протилежний: кожна така хвиля тільки зміцнює Залужного в ролі народного лідера. Подякували. ))

Одне слово, небезпечна це штука – гратися з масовими емоціями…

Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *