35 хв тому! Трuмаємօ кулачкu і мօлuмося, щойно з nеред0вої – розnочався вuріաальнuй бій, від як0го буде зaлежатu д0ля України

На Волинському та Поліському напрямках без особливих змін. На Сіверському напрямку противник активних дій не проводив.

Протягом дня ворог обстріляв населені пункти Сеньківка Чернігівська області, Сопич, Константинівка, Старі Вирки та Велика Писарівка Сумської області.На Харківському напрямку противник веде бої з метою утримання зайнятих рубежів, продовжує обстріли наших військ, мінує місцевість.

На Слов’янському напрямку ворог основні зусилля зосереджує на підготовці військ до наступу на місто Слов’янськ. Обстріляв райони населених пунктів Велика Комишуваха, Долина, Курулька, Грушуваха, Червона Поляна та Шнурки.

На Сєвєродонецькому напрямку ворог обстрілював підрозділи наших військ та цивільну інфраструктуру із ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Лисичанськ, Борівське та Метьолкіно. На Бахмутському напрямку українські воїни успішно стримують штурмові дії в районі населеного пункту Комишуваха.

Також, безуспішними виявилися ворожі спроби штурму у напрямку Світлодарська та Вуглегірської ТЕС.Біля Нагірного, наші захисники завдали вогневого ураження підрозділам окупантів. Після невдалої спроби штурму, ворог відійшов на позиції, що займав раніше

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *